Pagėgių komunalinis ūkis
Pradinis puslapisSvetainės nuorodu medisKontaktaiNeįgaliesiems

Kontaktai

UAB "Pagėgių komunalinis ūkis"

Tel.: 8 441 57 260
Faksas: 8 441 55 770
El. paštas: komunalinis@pagegiai.lt

Vilniaus g. 12, Pagėgiai

Kaip tapti klientu?

Norintiems įsivesti vandentiekio ir (ar) nuotekų tinklus

Jums reikia kreiptis į UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ Vilniaus g. 12, Pagėgių m. ir gauti prisijungimo sąlygas..

Gavus iš UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ prisijungimo sąlygas, kreiptis į atestuotą projektavimo organizaciją dėl projekto paruošimo pagal prisijungimo sąlygų reikalavimus.
Paruoštą projektą pateikti derinti direktoriui. Vienas paruoštos projektinės dokumentacijos egzempliorius perduodamas neatlygintinai vandens tiekėjui.

Gauti leidimą statybai (kreiptis į Pagėgių miesto savivaldybės administraciją, Vilniaus g.  9, Pagėgiai).

Kreiptis į atestuotą statybinę organizaciją dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų klojimo darbų ir atlikti statybos darbus pagal projektinę dokumentaciją.

Prieš užkasant ir bandant sumontuotą vamzdyną, būtina iškviesti vandens tiekėjo – UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ atstovą vandentiekio ir nuotekų tinklams – vyr. inžinierių Marių Paleckį (mob. Nr. 865615104);

Baigus tinklų statybos darbus (prieš juos užpilant gruntu), būtina atlikti požeminių tinklų kontrolinę – geodezinę nuotrauką. Vienas nuotraukos egzempliorius perduodamas vandens tiekėjui neatlygintinai. Įteisinti tinklų ir įrenginių nuosavybę VĮ „Registrų centras“

Sudaryti vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo bei valymo pirkimo-pardavimo sutartį su UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“.

Statytojas, savavališkai prisijungęs prie komunalinių veikiančių tinklų, atsako pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.